magnet@silberauto.ee

Контакты представительств

AS Silberauto Eesti управляет работой своих представительств через центральное административное подразделение, центры компетентности торговых марок (легковые автомобили Mercedes-Benz, коммерческие автомобили Mercedes-Benz, легковые автомобили Jeep, Maserati и Mitsubishi) и региональные мультибрендовые представительства.

AS Silberauto Eesti

Петербургское ш., 50a, 11415 Таллинн
Silberauto Eesti AS 626 6000
Сайт: www.silberauto.ee
Электронная почта: silberauto@silberauto.ee
Рег. №. 10284932
Код плательщика НСО EE100054752
IBAN EE34 1010 0220 0507 1002 (SEB Pank)
EE65 5100 0051 0009 8988 (OP Pank)

Контактные данные центров компетентности и региональных руководителей:

Руководитель центра компетентности легковым автомобилям
Heikki Härm
+372 626 6000
Heikki.Härm@silberauto.ee

Послепродажное обслуживание
Argo Õunapuu
+372 626 6000
Argo.Ounapuu@silberauto.ee

Руководитель представительства Ülemiste
Andres Pästlane
+372 605 6950
andres.pastlane@silberauto.ee

Руководитель центра компетентности коммерческих автомобилей
Kaspar Krjutškov
+372 611 9700
kaspar.krjutshkov@silberauto.ee

Руководитель южного региона
Urmas Kartau
+372 730 0720
urmas.kartau@silberauto.ee

Руководитель западного региона
Kaido Lember
+372 445 1990
kaido.lember@silberauto.ee

Руководитель восточного региона
Helle Komp
+372 660 0152
Helle.Komp@silberauto.ee

Руководитель представительства Tänassilma:
Janar Kiik
+372 646 3356
janar.kiik@silberauto.ee

Järve esindus

Järvevana tee 11, Tallinn 11314
Üldtelefon 626 6000
jarve@silberauto.ee

Seoses eriolukorraga Eestis on esinduse lahtiolekuajad muutunud:

AUTOMÜÜK
E-R 8.00–18.00
L-P suletud (01. — 30. aprill 2020.a.)

TEENINDUS
E-R 8.00–20.00
L-P suletud (01. — 30. aprill 2020.a.)

TEENINDUS
Telefon 5333 7003 või 626 6000

VARUOSADE MÜÜK
Telefon 5333 7005 või 626 6000

Ülemiste esindus

Peterburi tee 50a, Tallinn 11415
Üldtelefon 605 6950
ylemiste@silberauto.ee

AUTOMÜÜK
telefon 605 6950

Seoses eriolukorraga Eestis on esinduse lahtiolekuajad muutunud:
Avatud:
E-R 8.00-17.00
L-P suletud

TEENINDUS
telefon 605 6950

VARUOSADE MÜÜK
telefon 605 6939

Maardu esindus

Fosforiidi 16, Maardu 74114
Üldtelefon 611 9700
maardu@silberauto.ee

Avatud:
E-R 8.00-17.00
L-P suletud

Rakvere esindus

Haljala tee 1, Tõrremäe, Lääne-Virumaa 44415
Üldtelefon 660 0152
Faks 660 0153
rakvere@silberauto.ee

Avatud:
E-R 8.00-17.00
L-P suletud

Jõhvi esindus

Jaama 42a, Jõhvi 41532
Üldtelefon 611 9733
Faks 332 4159
johvi@silberauto.ee

Esindus ajutiselt suletud
alates 01. aprill kuni 31. mai 2020.a.

Parima lahenduse leidmiseks ja tekkivate küsimuste lahendamiseks palume meiega ühendust võtta:
kontakttelefonil 660 0152 või e-kirja teel johvi@silberauto.ee.

Tartu esindus

Ringtee 61, Tartu 50105
Üldtelefon 730 0720
Faks 730 0730
tartu@silberauto.ee

Seoses eriolukorraga Eestis on esinduse lahtiolekuajad muutunud:
Avatud:
E-R 8.00-17.00
L-P suletud

Viljandi esindus

Pargi 3b, Viljandi 71020
Üldtelefon 435 4911
Faks 435 4905
viljandi@silberauto.ee

Esindus ajutiselt suletud
alates 01. aprill kuni 31. mai 2020.a.

Parima lahenduse leidmiseks ja tekkivate küsimuste lahendamiseks palume meiega ühendust võtta:
kontakttelefonil 435 4911 või e-kirja teel viljandi@silberauto.ee.

Pärnu esindus

Riia mnt 231a, Pärnu 80042
Üldtelefon 445 1990
parnu@silberauto.ee

Avatud:
E-R 8.00-17.00
L-P suletud

Kuressaare esindus

Tallinna 82b, Kuressaare, 93815
Üldtelefon 453 1423
Faks 453 1423
kuressaare@silberauto.ee

Esindus ajutiselt suletud
alates 01. aprill kuni 31. mai 2020.a.

Parima lahenduse leidmiseks ja tekkivate küsimuste lahendamiseks palume meiega ühendust võtta:
kontakttelefonil 453 1423 või e-kirja teel kuressaare@silberauto.ee.

Tänassilma esindus

Piirimäe 14, Tänassilma Tehnopark, 76406


KERE- JA VÄRVITÖÖD NING KAHJUKÄSITLUS
Üldtelefon: 6463356
Varuosad telefonidel 53337622, 53337084
varuosad@silberauto.ee

tanassilma@silberauto.ee

Avatud:
E-R 8.00-17.00
L-P suletud