magnet@silberauto.ee


Sobiva sõiduki tellimine ametlikest esindustest üle Euroopa.

Kuigi Vehos on kohapeal lai valik kasutatud sõidukeid, siis soovi korral saame Teile tuua teile sobiva auto Euroopast. Meie koostööpartnerid on kõik usaldusväärsed ning tellimisprotsess on kiire ja professionaalne.
Võtame arvesse teie vajadusi ja soove ning muudame kogu tellimis- ja vormistamisprotsessi Teile mugavaks. Meie kliendinõustajad on kogemustega ja oskavad kiirelt leida Teie soovidele vastava sõiduki.

Kui aga soovite ise eelnevalt valikuga tutvuda, siis vaadake Saksamaa ametlikest esindustest saadaolevaid pakkumisi.
Valige välja teile sobilik sõiduk ja me teeme Teile parima pakkumise, mis sisaldab lahendust võtmed kätte.

Mercedes-Benzi kasutatud sõidukite otsinguga on teil juurdepääs kõikidele saadaolevatele sõidukitele. Leidke endale täpselt teile sobiv Mercedes-Benz!

Sellesse vormi sisestatud andmeid töödeldakse, salvestatakse ja kasutatakse vastavalt meie Privaatsuspoliitikas seatud tingimustele. Isikuandmete andmine on vabatahtlik ja vajalik proovisõidu broneerimiseks, läbiviimiseks ning järeltegevuseks, kohtumise kokkuleppimiseks, hinnapakkumise või brošüüri esitamiseks. Alljärgnevas loetelus märke tegemisega nõustute oma Isikuandmete töötlemisega eelnevalt loetelus toodud eesmärkidel. Teil on õigus igal ajal nõusolek tagasi võtta, esitades sellekohase taotluse ettevõtte kontaktisikule e-posti aadressil klienditeenindus@silberauto.ee või Veho AS esindustes. Nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta enne nõusoleku tagasivõtmist toimunud Isikuandmete töötlemise seaduslikkust.