magnet@silberauto.ee

Dealerships in Estonia

AS Silberauto Eesti manages its dealerships through a central administrative unit, brand-based competence centres (Mercedes-Benz passenger vehicles, Mercedes-Benz commercial vehicles; Jeep, Maserati, Mitsubishi vehicles) and regionally for multi-brand dealerships.

Contact data of AS Silberauto Eesti:

Peterburi tee 50a, 11415 Tallinn
Silberauto Eesti AS 626 6000
Web page www.silberauto.ee
E-mail silberauto@silberauto.ee
Reg. code 10284932
VAT code EE100054752
SEB Bank IBAN EE3410 10022005071002
Swedbank IBAN EE512200 221011764554

Contact data of competence centres and regional managers

CEO of the competence centre for passenger cars
Heikki Härm
+372 626 6000
Heikki.Härm@silberauto.ee

After-sales service
Argo Õunapuu
+372 626 6000
Argo.Ounapuu@silberauto.ee

CEO of the Ülemiste dealership
Andres Pästlane
+372 605 6950
andres.pastlane@silberauto.ee

CEO of the competence centre for commercial vehicles
Kaspar Krjutškov
+372 611 9700
kaspar.krjutshkov@silberauto.ee

Head of the Southern region
Urmas Kartau
+372 730 0720
urmas.kartau@silberauto.ee

Head of the Western region
Kaido Lember
+372 445 1990
kaido.lember@silberauto.ee

Head of the Eastern region
Helle Komp
+372 660 0152
Helle.Komp@silberauto.ee

CEO of the Tänassilma Dealership:
Janar Kiik
+372 646 3356
janar.kiik@silberauto.ee

Järve esindus

Järvevana tee 11, Tallinn 11314
Üldtelefon 626 6000
jarve@silberauto.ee

AUTOMÜÜK
Telefon 626 6000

Avatud:
E-R 8:00-20:00
L 10.00-15.00
P suletud

TEENINDUS
Telefon 5333 7003 või 626 6000

E-R 8:00-20:00
L 10.00-15.00
P suletud

VARUOSADE MÜÜK
Telefon 5333 7005 või 626 6000

E-R 9:00-18:00
L 10.00-15.00
P suletud

Ülemiste esindus

Peterburi tee 50a, Tallinn 11415
Üldtelefon 605 6950
ylemiste@silberauto.ee

AUTOMÜÜK
telefon 605 6950

Avatud:
E-R 8.00-18.00
L 10.00-15.00
P suletud

TEENINDUS
telefon 605 6950

VARUOSADE MÜÜK
telefon 605 6939

TEENINDUS, VARUOSADE MÜÜK
Avatud:
E-R 8.00-18.00
L-P suletud

Maardu esindus

Fosforiidi 16, Maardu 74114
Üldtelefon 611 9700
maardu@silberauto.ee

Avatud:
E-R 8.00-17.00
L suletud
P suletud

Rakvere esindus

Haljala tee 1, Tõrremäe, Lääne-Virumaa 44415
Üldtelefon 660 0152
Faks 660 0153
rakvere@silberauto.ee

Avatud:
E-R 8.00-17.00
L suletud
P suletud

Jõhvi esindus

Jaama 42a, Jõhvi 41532
Üldtelefon 611 9733
Faks 332 4159
johvi@silberauto.ee

Avatud:
E-R 8.00-17.00
L, P – suletud

Tartu esindus

Ringtee 61, Tartu 50105
Üldtelefon 730 0720
Faks 730 0730
tartu@silberauto.ee

Avatud:
E-R 08.00-18.00
L 10.00-15.00
P suletud

Viljandi esindus

Pargi 3b, Viljandi 71020
Üldtelefon 435 4911
Faks 435 4905
viljandi@silberauto.ee

Avatud:
E-R 8.00-17.00
L-P suletud

Pärnu esindus

Riia mnt 231a, Pärnu 80042
Üldtelefon 445 1990
parnu@silberauto.ee

Avatud:
E-R 8.00-17.00
L suletud
P suletud

Kuressaare esindus

Tallinna 82b, Kuressaare, 93815
Üldtelefon 453 1423
Faks 453 1423
kuressaare@silberauto.ee

Autoteenindus
Telefon 453 1428
teenindus.kuressaare@silberauto.ee

Varuosade müük
Telefon 453 1428
varuosad.kuressaare@silberauto.ee

Avatud:
E-R 8.00-17.00
L-P suletud

Tänassilma esindus

Piirimäe 14, Tänassilma Tehnopark, 76406

 

 

KERE- JA VÄRVITÖÖD NING KAHJUKÄSITLUS
Üldtelefon: 6463356
Varuosad telefonidel 53337622, 53337084
varuosad@silberauto.ee

tanassilma@silberauto.ee

Avatud:
E-R 8.00-17.00
L-P suletud