Mercedes-Benz New Yorgi autonäitusel: S 63 AMG kupee esmaesitlus
60 aastat pärast legendaarse Mercedes-Benz 300 SL "Gullwingi" debüüti New Yorgis, leidis selles suurlinnas taas aset järjekordse unistusteauto debüüt, Mercedes-Benz S 63 AMG kupee maailma esmaesitlus.
 
Tänavuse New Yorgi autonäituse üks naeltest on kahtlemata see Mercedes-Benzi sportlik, luksuslik ja efektiivne AMG-mudel. Läbimõeldud massi vähendamise meetmed sõiduki detailide juures ning 5,5-liitrise töömahuga V-8 biturbo mootor tähendavad, et S 63 AMG kupee kiirendab 0 – 100 km/h 3,9 sekundiga. Mootori võimsuseks on 430 kW, maksimaalseks pöördemomendiks 900 Nm. Tippkiirus on piiratud 250 km/h juures.
 
Laia varustuse valikusse kuuluvad nii Magic Body Control vedrustussüsteem, puutepadi, head-up näidikutesüsteem, öövaatlusseade, Swarovski kristallidega LED-tuled jne. Esimestel huvilistel on võimalik soetada ülihea varustusega ning tulevikus haruldaseks kujuneda tõotav erimudel Edition One.
 
Tänavuse aasta esimesel kvartalil on AMG-mudelid kogu maailmas näidanud väga suurt müügiedu. On märkimisväärne, et võrreldes eelmise aasta esimese kvartaliga on nende toodete müügikasv üle 50 protsendi.
 
 

Kolm nelikveolist Mercedes-Benzi esikohal
Mercedes-Benzi sõidukites kasutatakse allergiavabu materjale
Mercedes-Benz Sprinter on kõige "rohelisem"