Raskeveokid tulevikust: Mercedes-Benz Future Truck 2025.
Mercedes-Benz raskeveokid on jõudnud tähtsa verstapostini. Esimene autonoomne proovisõit on Mercedes-Benzi intelligentse raskeveokiga edukalt sooritatud ning igapäevakasutusse peaks sõiduk jõudma 2025. a. Maailmas ainulaadne sõiduk Future Truck 2025 on varustatud äärmiselt intelligentse juhtimise abisüsteemiga Highway Pilot, mis võimaldab sõidukil täiesti iseseisvalt sõita kuni kiiruseni 85 km/h.
 
Daimler AG juhatuse liige Dr. Wolfgang Bernhard, kes on vastutav raskeveokite ja busside eest, kommenteerib tarbesõidukite tulevikku ja lahendusi järgmiselt:
"On selge, et iseseisvalt sõitev auto pakub mitmeid eeliseid. Future Truck 2025 rõhub suuremale efektiivsusele ja turvalisusele. See toob aga omakorda kaasa jätkusuutlikuma transpordisüsteemi ning kasu majandusele, ühiskonnale ja tarbijatele.  Mercedes-Benz on juba väga palju edu saavutanud juhtimist abistavate süsteemide välja arendamisel, olles paigaldanud näiteks püsikiiruse hoidjaid, automaatseid pidurdus-, stabiilsus- ja sõidurea hoidmissüsteeme, kuid Future Truck 2025 avab veoautode transpordis täiesti uue ajastu. Autonoomse juhtimise abil on võimalik koostada veelgi täpsem sõiduplaan ning võimaldada veoautode omavahelist suhtlemist, mille tõttu saavad veoautod sõita üksteisele lähemal ning seejuures võtta maanteedel vähem ruumi.  Samuti vabastab see juhid monotoonsetest ülesannetest, andes neile rohkem aega tegelemaks teistsuguste tööülesannetega, mis varem aga nende töö juurde ei kuulunud ning leevendab veoautojuhtide nappuse probleemi."
 
Äärmiselt intelligentne süsteem Highway Pilot on võrreldav lennukites kasutatava autopiloodiga, mis on hetkel kindlasti üheks arenenuimaks autonoomse liikumise süsteemiks. Kui autonoomse juhtimise õigusraamistik saab loodud, on Highway Pilot süsteemi käivitamisega mõeldav alustada järgmise kümnendi keskpaigas. 

Uus C-klassi universaalmudel ning uue põlvkonna CLS.
Mercedes-Benz kuuendal Laidoneri memoriaalil
Mercedes-Benz V-klass on kohal!